welcome cartoon

Καλώς ήρθατε,

Αγαπητοί μαθητές και γονείς, καλώς ήρθατε στην ιστοσελίδα του εργαστηρίου πληροφορικής. Στόχος μας και φέτος είναι η απόκτηση περισσότερων γνώσεων και εμπειριών χρησιμοποιώντας την τεχνολογία των υπολογιστών. Μπορείτε να περιηγηθείτε στην ιστοσελίδα του εργαστηρίου και να ανακαλύψετε τους βασικούς κανόνες του εργαστηρίου, τις εργασίες που δημιουργούμε κατά την διάρκεια της σχολικής χρονιάς, αλλά και των προηγούμενων χρόνων, καθώς και άλλες πληροφορίες και συνδέσμους που αφορούν διάφορα θέματα από τον χώρο της πληροφορικής. Επίσης, μπορείτε να επικοινωνείτε μέσω email από την επιλογή "επικοινωνία"στο κάτω μέρος της σελίδας και να ενημερώνεστε για διάφορα θέματα που αφορούν το μάθημα της πληροφορικής.